fbpx

Oferują pomoc firmom podczas epidemii!

Niektórym skutkom koronawiursa niestety nie możemy zapobiec, ale innym tak. Ze względu na coraz bardziej zaostrzającą się sytuację spowodowaną epidemią wiele firm czeka bardzo trudny okres, a nawet zagrożenie bankructwem i długotrwałym problemami finansowymi. 

 

Na szczęście są osoby, która nie pozostają obojętne tej sytuacji. Polska firma, zajmująca się e-marketingiem – Ameti Technology postanowiła, że będzie oferować darmową pomoc przedsiębiorcom, by wesprzeć ich w tej trudnej sytuacji.

 

Właściciele firmy z Kwidzyna – Piotr Majda (po lewo) i Mateusz Rettig (po prawo), stwierdzili że ze względu na specyfikę swojej działalności, mogą pomóc wielu innym przedsiębiorcom z całej Polski. Jak sami mówią, poczuli się do tego wręcz zobligowani.

Dlatego oferują wszystkim przedsiębiorcom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji, bezpłatne indywidualne doradztwo. Może ono dotyczyć tego, jak dana firma jest w stanie wykorzystać internet aby przetrwać ten ciężki czas, a także w razie potrzeby – bezpłatną realizację działań reklamowych w internecie (jedyny wydatek firmy to pieniądze, które będzie chciała przeznaczyć na reklamę, Ameti Technology nie pobierze żadnej marży za przeprowadzenie działań reklamowych).

 

Każda firma, która chciałaby skorzystać z doradztwa Ameti Technology, czy innej darmowej formy pomocy przez nich oferowanej, może skontaktować się z nimi poprzezemail, telefon lub facebooka,

,,Jeżeli dzięki naszej pomocy chociaż jedna firma obroni się przed widmem upadku to i tak uważamy, że gra jest warta świeczki.” – mówi Mateusz Rettig, współwłaściciel firmy Ameti Technology.

 

Właściciele zachęcają także do rozpowszechniania informacji o oferowanej przez nich pomocy oraz pomagania sobie nawzajem w tym trudnym okresie!

 

Koronawirus to dla wielu osób już nie tylko zagrożenie utraty zdrowia czy życia, ale również realne widmo bankructwa. Każdy powinien się zastanowić się czy może komuś w jakikolwiek sposób pomóc i wyjść z inicjatywą. Być może odrobina naszego wysiłku okaże się dla kogoś bardzo ważna!

Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points

Powiadom mnie o nowym komentarzu
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marlena
4 lat temu

Prosze o informacje czy jest szansa jeszcze na wsparcie?