fbpx

Moi niesamowici podopieczni

Tutaj wstawiam zdjęcia wybranych osób, z którymi miałem okazję współpracować i jestem z nich najbardziej dumny! Jeśli Ty również chcesz ze mną współpracować, zapraszam na moją stronę, do działu "Współpraca"

Ola Korytowska

Jedna z najpopularniejszych polskich modelek, weganka, a przy tym przesympatyczna, bardzo empatyczna i ambitna, młoda dziewczyna. Instagram Oli: olakori

Maciej Szupica

grafik, artysta video, rzeźbiarz, fotograf, scenograf i reżyser. W swojej karierze realizował prace dla takich gwiazd jak dla takich gwiazd jak Sokół, Ten Typ Mes, Paweł Kukiz, Natalia Przybysz.
Fanpage Macieja: Maciej Szupica aka Monsieur Zupika

Jagoda Feszczak

Kulturystka, zawodniczka kat. fitness atletyczne kobiet, od niedawna weganka, wcześniej wegetarianka. Wyciska 100kg na klatkę, bierze 130kg na przysiad i 140kg w martwym ciągu!

Karol Kruszyński

Mimo młodego wieku to jeden z najlepszych zawodników polskiego motocrossu, zdobywca tytułu Wicemistrza Polski 2017.
Fanpage Karola: Karol Kruszyński176

Kamila Kowalska

Zawodniczka kettlebell, weganka, na ostatnich Mistrzostwach Polski wywalczyła pierwsze miejsce w dwóch kategoriach.
Fanpage Kamili: Siła na roślinach

Maks Chwalik

12 letni zawodnik motocrossu, Mistrz Polski, Mistrz Europy i miejmy nadzieję nasz przyszły Mistrz Świata!
Fanpage Maksa: Maks Chwalik46

Agnieszka Cholewa-Malczyńska

Populara youtuberka, weganka. Po zaledwie 2 miesiącach straciła aż 10 cm w talii i 6kg zbędnego balastu! Ale to nie wszystko, objawy astmy, która męczyła ją od dziecka, znacznie zmalały. Dajcie jej trochę czasu, a zobaczycie piękną transformację.
Instagram Agi: aga.cholewa.malczynska

Karol

Schudł aż 60kg z dawnych 145! Wpis o jego transformacji można przeczytać klikając tu: Transformacja Karolka

Monika

To świetny przykład na to jak można zmienić swoje ciało już w zaledwie MIESIĄC! Monika to także weganka i dopiero zaczyna swoją przygodę ze zmianą sylwetki, ale dzięki jej sumienności już są widoczne świetne efekty.

Maciej

To dowód na to, jak można zmieniać swoją sylwetkę kontaktując się ze mną wyłącznie przez internet, trenując tylko w domu, tylko z obciążeniem własnego ciała oraz na diecie w 100% roślinnej. A to dopiero początek jego przemiany!

Więcej o moich podopiecznych znajdziecie na fanpage w albumie ,,Moi podopieczni”.​

Facebook - Moi podopieczni

Ty również chciałbyś ze mną współpracować?

Z chęcią pomogę Ci osiągnąć sylwetkę jakiej pragniesz! Wystarczy, że przejdziesz
do zakładki "Współpraca" lub napiszesz prywatną wiadomość na moim fanpage'u.
Współpraca
Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.