fbpx

120 byków zawdzięcza życie koronawirusowi

Konsekwencje epidemii dla świata zwierząt są bardzo pozytywne, a często okazują się dla nich wręcz zbawienne. W Hiszpanii obawy przed koronawirusem, doprowadziły do ​​anulowania 21 walk byków. Dzięki temu 120 zwierząt nie musiało umrzeć.

.

Ponieważ koronawirus rozprzestrzenił się w tym kraju drastycznie, walki byków zostały anulowane. Hiszpańscy urzędnicy zdrowia publicznego zachęcają ludzi do trzymania się z dala od tłumu, więc tego typu wydarzenia są odwoływane.

https://ichef.bbci.co.uk/news/410/cpsprodpb/2F82/production/_92726121_gettyimages-615040102.jpg

Według fundacji pro-zwierzęcej Animalis Naturalis, 21 korrid zostało anulowanych, co pozwoliło uratować 120 zwierząt. Informują również, że Fundacja Toro de Lidia, promująca walki byków, zwróciła się o pomoc na wsparcie okrutnego przemysłu do Ministra Kultury Hiszpanii. Poprosili o spotkanie, aby „móc zbadać możliwość jak najszybszego rozpoczęcia planów awaryjnych, naprawy i wsparcia dla branży”.

 

Pro-zwierzęca grupa aktywistów namawia Ministra Kultury José Manuela Rodrígueza Uribedo do ponownego rozważenia wsparcia finansowego walk byków, by zakończyć ten krwawy proceder. Jednocześnie apeluje, aby samemu działać w tej sprawie i wysyłać wiadomości do ministra.

https://viola.bz/wp-content/uploads/2015/01/Goldenhorn-Tour-Bull-500x332.jpg

Źródło: https://www.euroweeklynews.com

Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points

Powiadom mnie o nowym komentarzu
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments