fbpx

Spełniłem swoje małe marzenie. Jestem w najnowszym numerze Magazyn VEGE!

24955575_1189553304477472_5407310529159091230_o
Wiąże się z tym pewna historia. Kiedyś wracając z zawodów, przeglądałem z bliską mi osobą Magazyn Vege. Powiedziałem jej wtedy ,,Zobaczysz, kiedyś to ja tam będę!”. Od tego czasu było to takie moje małe marzenie. No i w końcu się spełniło! To najbardziej profesjonalny wywiad ze mną, jaki dotychczas się pojawił, za co bardzo dziękuję super ekipie tego magazynu, a szczególnie Anna Żuchniewicz z VivaZdrowie, z którą to właśnie miałem przyjemność rozmawiać. To dla mnie ogromne wyróżnienie. 


Zdradzę Wam jeszcze coś – fragment wywiadu. To pytanie, na które odpowiedzenie było dla mnie wyzwaniem i nie przeczytacie tego nigdzie indziej. 

,,- Jakie jest największe marzenie Adam Kuncicki ?


– Łatwo szło mi odpowiadanie na pytania… aż do tego momentu. Mam wiele marzeń, ale jakie jest największe? Hmm… Moim największym marzeniem jest to, abym nie stracił wiary. Chcę udowadniać, że da się odnosić sukcesy w najbardziej wymagających pod kątem odżywiania sportach sylwetkowych, będąc na diecie wegańskiej i ćwicząc naturalnie, i docierać z tym przesłaniem do jak największej liczby osób. Tym samym być motywacją do zmiany nawyków żywieniowych i codziennych wyborów dla innych ludzi. Wtedy będę żył spełniony i ze świadomością, że mam swój mały udział w zmienianiu świata na lepszy, robiąc to, co kocham.”


Zachęcam do zakupu i przeczytania całości. Jestem pewien, że Wam się spodoba
! 🙂

Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points

Powiadom mnie o nowym komentarzu
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Blog Ozonee
Blog Ozonee
6 lat temu

Gratulacje! To najlepszy dowód na to, że warto dążyć do swojego celu i starać się ze wszystkich sił – nie tylko dla siebie, ale także dla innych. Gratuluję sukcesu i spełnienia marzenia 🙂