fbpx

Pierwsza na świecie restauracja z ludzkim mięsem

never fade.

Uwaga! Nie bierz tego całkiem na serio. Dzień po opublikowaniu mojego wpisu, pojawiła się nowa informacja, która podaje, że to nieprawda. Źródła dodałem poniżej.

W Tokio, największym mieście i stolicy Japonii, powstała pierwsza na świecie restauracja, która legalnie będzie sprzedawać mięso z ludzi. Nazywa się ,,The Resoto ototo no shoku ryohin”, co można przetłumaczyć na ,,Jadalny brat”.

W Japonii jedzą już dosłownie wszystko. W 2014 r. zatwierdzono ustawę, która zezwala na spożycie ludzkiego mięsa, pod odpowiednimi warunkami, jak np. pochodzenie. Oczywiście jest to co najmniej wątpliwe, aby zezwolono na to w krajach europejskich. Tutaj większość wszstkożerców nie dopuszcza  myśli zjedzenia psa, a co dopiero np. sąsiada.

Niektórzy są obrzydzeni, inni przyjeżdżają z innych krajów, aby spróbować. Podobno pierwszym klientem był turysta z Argentyny. Jednak ciekawscy i ,,odważni’ muszą się liczyć z niemałą ceną. Za mięso człowieka trzeba sporo zapłacić. W menu restauracji ceny dań wahają się od 100 do aż 1000 euro.

Pojawia się jednak pytanie – skąd pozyskują mięso? Otóż Japończycy przed śmiercią mogą zgodzić się na sprzedanie swojego ciała do restauracji. Ale to nie wszystko, tylko umierający młodo i przestrzegający specjalnej diety mogą podpisać umowę. Ich rodzina, bo przecież już nie oni sami, może za to dostać około 30 000 euro.

PS: Fotka nie pochodzi z restauracji, tylko z niemieckiego sklepu i nie jest to prawdziwa stopa. Użyłem jej, bo jest adekwatna do wpisu i wręcz zabawna, a nie chciałem zamieszczać czegoś obrzydliwego.

Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points


17 komentarze w “Pierwsza na świecie restauracja z ludzkim mięsem”

 1. Ola pisze:

  Powiedz, że to jest zart….
  Nie wierzę.

 2. Justyna pisze:

  Jak zabraknie Japończyków to turyści wylądują na talerzach
  Hahaha oni zawsze byli inni…

 3. Grzegorz pisze:

  ściema…

 4. Lulu pisze:

  Człowiek nie świnia,wszystko zje. Makabra.

 5. Jo pisze:

  Prosze o namiary bo mam brata na handel. Nie wiem jaki w smaku ale nie polecam he he

 6. Ola pisze:

  Obrzydliwe.Jakby drobiu i wieprzowiny brakowało….Fu,fu i jeszcze raz fu!!! Do czago dąży ten chory Świat?!

 7. Wojciech pisze:

  Ciekawe ile kosztuje mózg łódzki???

 8. Kornelia pisze:

  Hmmm… chętnie bym spróbowała.

 9. Nie rozumiem. Na maksa nie rozumiem dlaczego Japończycy są tacy dziwni. Ostatnio także oglądałem program, w którym facet normalnie mieszka i sypia z lalką. Jednak nie to jest najdziwniejsze, ale to że wszyscy dookoła razem z rodziną i żoną (w separacji) to akceptują!

  Swoją drogą…czy można to nazwać liberalizmem czy szaleństwem? Zastanawiam się gdzie jest granica.

 10. Ali Menciarz pisze:

  U nas na wsi to wszyscy jedzą umarlaków i jest OK

 11. clint pisze:

  żygać sie chce,ale to mozliwe gdyz wBelgi jest burdel dla zoofilow a w szwecji zalegalizowano pedofilie

  1. Julia pisze:

   Co?? Pogeło ich masakra co się roi w głowach. Głupota nie ma granic…

 12. Sławek z Poznania pisze:

  Jak to kościół ostrzega, następuje humanizacja zwierząt i zezwierzęcenie ludzi.

 13. Jola z Katowic pisze:

  Ktos tu ogarnął że tekst pierwszego źródła opublikowano 1 kwietnia?

 14. Fry pisze:

  Panie Musk, buduj pan szybciej tę rakietę bo ja nie chcę już mieszkać na tej planecie.

 15. Marta pisze:

  :)) dobre;) ale nie oplacalne by to bylo, jesli w restauracji placisz od 100-1000zl, a za oddane mieso rodzina dostaje 30000,to wiecej chyba by placili rodzinie, niz zarabiali, chociaz nie wiem na ile czesci jadalnych dziela cialo… ludzie czytajcie ze zrozumieniem, to zart jest

 16. artek pisze:

  zwitaaz nie proponij pomoge wiem co 5 czysty prosektoryjski nie wspułdziałam nie naginam to jest w zchp napewno medium jasnowidz 3358141 w tej miescinie co znajdują się ciałka na pewno uważaj na dudke wspułpraca mięska napewno to jest tu i tam ..słuchaj tego głosu niskiego apn ku potepionych oczekuje tego co ty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *