fbpx

Pierwsza na świecie restauracja z ludzkim mięsem

never fade.

Uwaga! Nie bierz tego całkiem na serio. Dzień po opublikowaniu mojego wpisu, pojawiła się nowa informacja, która podaje, że to nieprawda. Źródła dodałem poniżej.

W Tokio, największym mieście i stolicy Japonii, powstała pierwsza na świecie restauracja, która legalnie będzie sprzedawać mięso z ludzi. Nazywa się ,,The Resoto ototo no shoku ryohin”, co można przetłumaczyć na ,,Jadalny brat”.

W Japonii jedzą już dosłownie wszystko. W 2014 r. zatwierdzono ustawę, która zezwala na spożycie ludzkiego mięsa, pod odpowiednimi warunkami, jak np. pochodzenie. Oczywiście jest to co najmniej wątpliwe, aby zezwolono na to w krajach europejskich. Tutaj większość wszstkożerców nie dopuszcza  myśli zjedzenia psa, a co dopiero np. sąsiada.

Niektórzy są obrzydzeni, inni przyjeżdżają z innych krajów, aby spróbować. Podobno pierwszym klientem był turysta z Argentyny. Jednak ciekawscy i ,,odważni’ muszą się liczyć z niemałą ceną. Za mięso człowieka trzeba sporo zapłacić. W menu restauracji ceny dań wahają się od 100 do aż 1000 euro.

Pojawia się jednak pytanie – skąd pozyskują mięso? Otóż Japończycy przed śmiercią mogą zgodzić się na sprzedanie swojego ciała do restauracji. Ale to nie wszystko, tylko umierający młodo i przestrzegający specjalnej diety mogą podpisać umowę. Ich rodzina, bo przecież już nie oni sami, może za to dostać około 30 000 euro.

PS: Fotka nie pochodzi z restauracji, tylko z niemieckiego sklepu i nie jest to prawdziwa stopa. Użyłem jej, bo jest adekwatna do wpisu i wręcz zabawna, a nie chciałem zamieszczać czegoś obrzydliwego.

Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points

Powiadom mnie o nowym komentarzu
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
6 lat temu

Powiedz, że to jest zart….
Nie wierzę.

Justyna
Justyna
6 lat temu

Jak zabraknie Japończyków to turyści wylądują na talerzach
Hahaha oni zawsze byli inni…

Grzegorz
Grzegorz
6 lat temu

ściema…

Lulu
Lulu
6 lat temu

Człowiek nie świnia,wszystko zje. Makabra.

Jo
Jo
6 lat temu

Prosze o namiary bo mam brata na handel. Nie wiem jaki w smaku ale nie polecam he he

Ola
Ola
6 lat temu

Obrzydliwe.Jakby drobiu i wieprzowiny brakowało….Fu,fu i jeszcze raz fu!!! Do czago dąży ten chory Świat?!

Wojciech
Wojciech
6 lat temu

Ciekawe ile kosztuje mózg łódzki???

Kornelia
Kornelia
6 lat temu

Hmmm… chętnie bym spróbowała.

Mężczyzna Szczery Do Bólu

Nie rozumiem. Na maksa nie rozumiem dlaczego Japończycy są tacy dziwni. Ostatnio także oglądałem program, w którym facet normalnie mieszka i sypia z lalką. Jednak nie to jest najdziwniejsze, ale to że wszyscy dookoła razem z rodziną i żoną (w separacji) to akceptują!

Swoją drogą…czy można to nazwać liberalizmem czy szaleństwem? Zastanawiam się gdzie jest granica.

Ali Menciarz
Ali Menciarz
6 lat temu

U nas na wsi to wszyscy jedzą umarlaków i jest OK

clint
clint
6 lat temu

żygać sie chce,ale to mozliwe gdyz wBelgi jest burdel dla zoofilow a w szwecji zalegalizowano pedofilie

Julia
Julia
6 lat temu
Reply to  clint

Co?? Pogeło ich masakra co się roi w głowach. Głupota nie ma granic…

Sławek z Poznania
Sławek z Poznania
6 lat temu

Jak to kościół ostrzega, następuje humanizacja zwierząt i zezwierzęcenie ludzi.

Jola z Katowic
Jola z Katowic
6 lat temu

Ktos tu ogarnął że tekst pierwszego źródła opublikowano 1 kwietnia?

Fry
Fry
6 lat temu

Panie Musk, buduj pan szybciej tę rakietę bo ja nie chcę już mieszkać na tej planecie.

Marta
Marta
6 lat temu

:)) dobre;) ale nie oplacalne by to bylo, jesli w restauracji placisz od 100-1000zl, a za oddane mieso rodzina dostaje 30000,to wiecej chyba by placili rodzinie, niz zarabiali, chociaz nie wiem na ile czesci jadalnych dziela cialo… ludzie czytajcie ze zrozumieniem, to zart jest

artek
artek
4 lat temu

zwitaaz nie proponij pomoge wiem co 5 czysty prosektoryjski nie wspułdziałam nie naginam to jest w zchp napewno medium jasnowidz 3358141 w tej miescinie co znajdują się ciałka na pewno uważaj na dudke wspułpraca mięska napewno to jest tu i tam ..słuchaj tego głosu niskiego apn ku potepionych oczekuje tego co ty