fbpx

Kai Greene przechodzi na weganizm! W jego ślady idą m.in światowej klasy kulturyści.

Najbardziej popularny w dzisiejszych czasach kulturysta – Kai Greene testuje dietę wegańską. Biorą z niego przykład nie tylko jego fani, ale także światowej sławy kulturyści. Z tego tytułu o weganizmie mówi się na najbardziej popularnych mediach kulturystycznych.

https://flexoffense.com/wp-content/uploads/2016/03/Kai-Greene-Arnold-Classic-2016.jpg

Kai Greene jest jednym z najlepszych kulturystów na świecie. Zdobył m.in. trzykrotnie 2 miejsce podczas najważniejszych zawodów sportów sylwetkowych na świecie – Mr Olympia w kategorii Men’s Open oraz również trzykrotnie zwyciężył na Arnold Classic, które są drugie pod względem ważności. Jest również aktywnym sportowcem sylwetkowym z największą liczbą fanów – ponad 5 milionów na samym instagramie! Więcej ma tylko Arnold Schwarzenegger, jednak zakończył on już swoją karierą sportową wiele lat temu.

 

Na swoim profilu zamieścił m.in. taki wpis: 

Napisał w nim ,,Gang Brokułowy dzień pierwszy! Zwiększ świadomość na temat diety roślinnej. Zawsze wiedziałem, że moje nazwisko – Greene (po polsku Zielony) oznaczało coś, czego miałem się trzymać!

 

Ostatnie wpisy Kai’a wywołały falę komentarzy i dyskusji w świecie kulturystyki. Dzięki ogromnej liczbie fanów na całym świecie oraz szacunkowi, jakim darzą Greene, wielu osób, w tym światowej sławy sportowcy, stwierdzili że pójdą w jego ślady. Na przykład jeden z ,,guru” tego sportów sylwetkowych Dennis James odpisał Greene’owi – ,,Będąc szczerym myślę o tym, by sam spróbować.” na post Kai’a, gdzie napisał ,,Myślę o tym, aby przejść na dietę roślinną. Wciąż szukam informacji na ten temat. Czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenia?“.

 

To już nie pierwszy wpis Kai’a na ta temat weganizmu. Jego zainteresowanie tego rodzaju odżywianiem wywołał popularny ostatnio film ,,The Game Changers”. Od kiedy obejrzał go kilka dni temu, codziennie dodaje relacje lub posty na ten temat. Tematem zainteresowały się m.in. media kulturystyczne, w tym m.in. najbardziej popularny z nich – Nick’s Strength and Power, który ma prawie 800 tysięcy subskrypcji na YouTube.

 

Wpis Greene o popularnym w bajkach, mięśniaku Papaju, który cały czas żywił się szpinakiem. Kai napisał m.in. ,,Papaj, bracie, mówiłeś prawdę!“.

 

To najlepsze wieści jakie kiedykolwiek słyszałem dla zwolenników weganizmu jeśli chodzi o świat sportu, obok poparcia tego rodzaju odżywiania przez Arnolda. Świetnie, że film The Game Changers otwiera oczy tylu ludziom i nawet takim jak Kai.

 

Pamiętajmy także, że mamy także swój, polski krótki filmik o weganizmie w kulturystyce – Vegan Power (kliknij, aby obejrzeć).

Wszystkich, którzy także chcieliby pójść w ślady Kai’a, gorąco do tego zachęcam! Jak widać, każdy może! Płyną z tego same pozytywy – zarówno dla naszego zdrowia, jak i zwierząt, planety, czy naszego portfela. Mogą w tym Wam pomóc moje przykładowe jadłospisy (kliknij, by sprawdzić ostatni z nich). A jeśli ktoś chciałby planu dietetycznego stworzonego specjalnie dla siebie, warto skorzystać z usług dietetyka, mającego doświadczenie z weganizmem (kliknij, by przejść do działu współpracy ze mną).

 

Jeśli ten wpis Ci się spodobał, podaj go dalej! To nic nie kosztuje, a pomoże w szerzeniu idei weganizmu. 🥦💪

Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points

Powiadom mnie o nowym komentarzu
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
4 lat temu

To jest jedna z lepszych rzeczy jakie ostatnio czytałam (a sporo tego było). Gratuluję genialnego bloga!

Róża
Róża
4 lat temu

Świetny blok jestem zauroczona oby wieści dotarły jak najdalej w świat

Róża
Róża
4 lat temu

Świetny blog jjestem zauroczona oby wieści dotarły jak najdalej w świat

Gość
4 lat temu

Jestem ciekawy, jaką uzyska formę po tej diecie. Fajny artykuł!