fbpx

Gdy potrafiłem zjeść ponad 3kg – moja przemiana.

1484849_563892673694562_673313986_n-tilePonad kilogram mięsa, nabiału, czy białek jaj (1kg to około 30 sztuk) na jeden posiłek. Dużo? To była dla mnie norma, choć potrafiłem zjeść nawet powyżej 3kg, serio. Jak ktoś mówił, że ,,dużo je”, albo jest ,,typowym mięsożercom”, śmiałem się. Byłem nabity jak dzik po żołędziach.

 
Sam/a zobacz:
 2
 
3
5
Wstyd się przyznać, ale naprawdę tak kiedyś jadłem. To realne zapiski z mojego dziennika.
 
Jadłem ogromne ilości zwierząt i nabiału. W dodatku mam grupę krwi O, która ponoć ,,stworzona jest to przewalania ton mięsa”.
 
Mimo to, zmieniłem swoje nawyki żywieniowe o 180 stopni. Teraz moja dieta jest w 100% roślinna i jem już zdecydowanie mniej, mam umiar, czuję się i wyglądam dużo lepiej.
Chcę Wam pokazać, że KAŻDY, nawet taki pasibrzuch jak ja MOŻE. Wystarczy chcieć! POSTAWA TO PODSTAWA.
 
Dlatego teraz śmieszy mnie gdy, ktoś na kanapkę kładzie plasterek szynki i sera, albo je płatki na mleku i mówi mi, że nie wyobraża sobie być na diecie, lub życia bez mięsa i nabiału.
 
przed-i-po
Skoro ja mogłem, Ty też możesz!
 
Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points


Jeden komentarz w “Gdy potrafiłem zjeść ponad 3kg – moja przemiana.”

  1. Var pisze:

    ❄️,1 kg. gotowanych Ziemniaków do ~60 gr. Kotletów itd.,to max. ;

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *