fbpx

Wykryto niedeklarowane białko mleka w odżywce! Produkt stanowi niebezpieczeństwo i został wycofany.

U1

Ważna informacja od Głównego Inspektoratu Sanitarnego.  Suplement diety Sojavit 85 Soy Protein Isolate Formula został wycofany z powodu wykrycia niedeklarowanego białka mleka.
 

Odżywka stwarza zagrożenie ze względu na obecność odzwierzęcego składnika alergennego, który nie powinien się tam znajdować. Jak informuje GIS – ,,Firma Olimp Laboratories Sp. z o.o. wycofuje z obrotu wyżej wymieniony produkt o numerze partii 02341117. Spółka poinformowała kontrahentów o konieczności wycofania produktu ze sprzedaży.

Dane dotyczące groźnego suplementu:

 

Producent – Olimp Laboratories Sp. z o.o., Pustynia 84 F, 39-200 Dębica

Produkt – Sojavit 85 Soy Protein Isolate Formula, 700 g

Minimalna data ważności – 26/11/2019

Numer partii – 02341117

 12
Wpadka firmy Olimp potwierdza, że w przypadku branży suplementacyjnej, cena nie bierze się znikąd i jest w dużym stopniu odzwierciedleniem jakości. Jeśli dbamy o to, by jeść jak najzdrowiej, nie zapominajmy o składzie naszych odżywek.
Źródło: https://gis.gov.pl/

 

Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points

Powiadom mnie o nowym komentarzu
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Var
Var
4 lat temu

🦋,znaczy że L karnityna wśród dadatków jest wporzo a ja se ją darowałem z jej powodu w 06?5?