fbpx

"Weganizm w sportach sylwetkowych"
- pierwsze takie szkolenie!

Dowiedz się więcej

,,Weganizm w sportach sylwetkowych”
czyli jak kształtować swoją sylwetkę, gdy odżywiamy się roślinnie.

Już niebawem organizuję całodniowe szkolenie, na które zapraszam osoby, które chcą poznać bliżej temat
diety roślinnej w szeroko pojętym budowaniu sylwetki.

Praktyczna wiedza

Podczas spotkania obalę mity, że dieta roślina jest niedoborowa, a białko roślinne jest niepełnowartościowe i szeroko omówimy standardowe pytanie ,,Skąd bierzesz białko?”.

Konkretne efekty

Chcę, aby każdy po wyjściu z sali mógł sam dla siebie i bez żadnego problemu komponować posiłki, które w połączeniu z ćwiczeniami będą kształtować jego sylwetkę w wybranym przez siebie kierunku.

Bezpośredni kontakt

Ilość miejsc będzie mocno ograniczona, ponieważ podczas szkolenia chcę mieć z uczestnikami jak najlepszy kontakt, aby każdy z Was wyniósł z niego jak najwięcej i był zadowolony.

Dla kogo to szkolenie będzie idealne:

Szkolenie jest skierowane oczywiście do wegan/wegetarian, ale także do osób, które jeszcze nie odżywiają się roślinnie, ale chciałyby tego spróbować lub się tym interesują. Możecie już trenować siłowo lub dopiero macie zamiar zacząć kształtować swoją sylwetkę.
To wydarzenie może być dla Was pchnięciem, do zmiany, albo zwyczajnie doszkolenie, w celu poszerzenia swojej wiedzy. Zapraszam także trenerów, którzy chcą zaspokoić oczekiwania swoich klientów - wegan/wegetarian lub sportowców, którzy chcieliby polepszyć swoje wyniki, próbując diety roślinnej oraz zawodników/przyszłych zawodników sportów sylwetkowych, mających zamiar startować na diecie pozbawionej produktów odzwierzęcych.

Więcej szczegółów
już niebawem!

Jeśli jesteś zainteresowana/y, to już się szykuj,
ponieważ z góry zaznaczam, że ilość miejsc będzie mocno ograniczona.
Podczas szkolenia chcę mieć z uczestnikami jak najlepszy kontakt, aby
każdy z Was wyniósł z niego jak najwięcej i był zadowolony.​

Śledźcie dokładnie aktualizacje szkolenia tutaj oraz na moim Facebooku.
Mam nadzieję, że do zobaczenia!
Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.