fbpx

Wygrana w Plebiscycie na Męski Blog Roku magazynu Men’s Health

bez-tytulu

Już pewnie wszyscy wiecie, że dzięki Wam wygrałem Plebiscyt na Męski Blog Roku magazynu Men’s Health. Nagrody dla mnie są już w drodze, ale tak naprawdę szczerze…  Mogłem je sobie równie dobrze kupić, a  najmilsze było Wasze ogromne zaangażowanie i to jak sama redakcja Men’s Health napisała o mnie ,,naoczny dowód na to, że do budowania mięśni nie są wcale niezbędne kurczaki, kurczaki i kurczaki.”

Po wstawieniu posta o nominacji pojawiło się masa pozytywnych komentarzy i mnóstwo udostępnień, między innymi z tak znanych fanpage jak Jasna Strona Mocy, Więcej Wegańskich, grupy Wegańska i Witariańska Kulturystyka i Fitness, i naprawdę jeszcze wiele innych, na których to znowu pojawiały polubienia i miłe słowa. Znajomi i mieszkańcy mojego miasta, zaczepiali mnie słowami wsparcia, co również było bardzo miłe.

Mogłem przynajmniej wyróżnić i nagrodzić kilka osób, które najbardziej zaangażowały się w pomoc mojej wygranej. Ale dziękuję wszystkim jeszcze raz! 🙂

Zmotywowało mnie to! Kolejne cele są już w trakcie realizacji i niedługo się o nich dowiecie.

 

url

 Najlepsze jeszcze przede mną. Dopiero zaczynam!

Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points

Powiadom mnie o nowym komentarzu
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments