fbpx

Ponad 60cm w łapie i prawie 320kg na klatę – to osiągi szefa kuchni Białego Domu.

never fade1

Andre Rush nie wygląda jakby specjalizował się w dekorowaniu ciast. A robi to w rezydencji prezydentów USA, w Waszyngtonie już od 1997 roku.
 
Andre twierdzi, że ma ponad 60cm w bicepsie (24 cale). Dla porównania Arnold Schwarzenegger miał 56cm. To także więcej od każdego, nawet największego innego Mr. Olympia jak Cutler, czy nawet Coleman. Oczywiście nie ma on tak niskiego poziomu tkanki tłuszczowej, ale sam fakt…

 
 
Szef kuchni deklaruje także, że wyciska na klatę prawie 320kg (700 funtów) i to bez żadnego sprzętu. Niestety nie jest to nigdzie udokumentowane. Warto wspomnieć, że rekord świata (raw) to 749 funtów, czyli 49 funtów więcej (22kg). Oczywiście tu także należy wspomnieć, że wyciskanie na zawodach, a wyciskanie samemu sobie, na siłowni to ogromna różnica, ale jednak nie widuje się na co dzień, aby ktoś dźwigał takie klamoty.
 
I może nie szokowałoby to tak bardzo, gdyby Andre był profesjonalnym sportowcem, którego życie to trening, jedzenie i spanie. Ale on specjalizuje się w dekorowaniu ciast i gotuje dla Białego Domu. Nigdy nie startował w żadnych zawodach.
 crop-640x360-000
 
Co jeszcze ciekawe, był także żołnierzem. Ale jakby tego jeszcze było mało – Andre twierdzi, że jest w 100% naturalny i nigdy nie brał sterydów. W wywiadzie powiedział nawet ,,Gdybym brał sterydy, nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakim byłbym potworem.”
 https://pbs.twimg.com/media/DgfN95zWAAAo-zS.jpg
Facet na pewno jest stworzony do bycia potężnym. Zdarzają się takie wybryki natury, jeden na milion. Ma już 45 lat i nie jest już w takiej formie jak kiedyś, ale pewnie gdyby wcześniej zajął się startowaniem w zawodach, mielibyśmy wielokrotnego mistrza świata. Jednak łapa większa od największych Mr Olympia, życiówka w wyciskaniu prawie jak najlepszy rekord… Nieźle jak na ,,naturala” i kogoś kto nigdy nie zajmował się tym profesjonalnie. Co o tym myślicie?
Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points

Powiadom mnie o nowym komentarzu
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pianino Opis
3 lat temu

Trzeba miec, co sie chce! I trzeba zyc, jak sie chce! – Jerzy Pilch