fbpx

Jak wygląda dieta i trening weganina kulturysty?

Jesteście ciekawi co robię, aby nabrać suchej masy mięśniowej na samych roślinach? W dzisiejszym wpisie zdradzam wszystko! Oto mój obecny jadłospis, wraz z suplementacją, a poniżej plan treningowy.

fot. www.PawelWolochowicz.pl / @Foto Format

Uwagi do diety: wody oczywiście wypijam więcej, niż wyróżnione. W sumie w ciągu dnia jest to minimum 4l. Owoce jem jakie chcę, ile chcę i kiedy chcę. Te podane to przykład, które średnio zjadam w ciągu dnia. Nie zawsze wstaję tak wcześnie i jeśli mój dzień trwa krócej, zjadam mniej.

Suplementy i odżywki z SilaRoslin.pl:

białko Raw Sport

białko PLANTFORCE

Owocowa Dżungla

BCAA Raw Sport

Thermo Plus

Elektrolity Raw Sport

Mój obecny plan treningowy:

gsd

Uwagi do planu treningowego: wyróżnione na czerwono to serie łączone. Jest on stworzony specjalnie dla mnie. Niekoniecznie będzie on najlepszy dla Ciebie. Nastawiony jest w szczególności na poprawę klatki piersiowej. Dużo i ciężko ćwiczę także plecy. Ogranicza on trening ramion.

Chcesz więcej takich wpisów? Masz jakieś pytania? Śmiało, napisz!

Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points

Powiadom mnie o nowym komentarzu
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments