fbpx

Beyoncé i Jay-Z, przemawiają do fanów: ,,Przejdź na weganizm, zróbmy to razem!”

NARODZINY WEGANINA(3)1

Beyoncé i Jay-Z wybierają drogę wegańskiej diety i zachęcają swoich fanów, aby robili to samo. Nie jest to kaprys światowych gwiazd, ale wezwanie motywowane bardzo dobrymi powodami, szczególnie w odniesieniu do środowiska.

 

Jak donosi Independent, najbardziej uwielbiana para show-biznesu postanowiła napisać przedmowę do nowej książki Marco Borges, osobistego trenera Beyoncé, a także eksperta od żywienia. Zdecydowali się również skierować apel do fanów: aby pójść za ich przykładem i przejść na dietę wegańską.

 

Naukowcy z całego świata od dawna zgadzali z tym, że konsumpcja mięsa jest prawdziwą plagą dla środowiska, nie wspominając już o stronie ekonomicznej i imponujących zasobach (w pierwszej kolejności woda) niezbędnych do hodowli i uboju.

 

,,Zawsze myśleliśmy o diecie dla naszego zdrowia… Stało się dla nas misją dzielenia się prawdą i właściwym stylem życia z jak największą liczbą osób.”- Beyoncé i Jay-Z.

 

,,Nawet nie możesz sobie wyobrazić ogromu pozytywnego wpływu jaki możesz dać światu poprzez stanie się weganinem: musimy zrobić to wszystko dla naszego zdrowia oraz naszej planety. Gdyby wszyscy stali się weganami, możliwe byłoby natychmiastowe i trwałe rozwiązanie problemu efektu cieplarnianego. Razem możemy zmierzyć się z tym wyzwaniem, szerząc prawdę i robiąc ku temu krok naprzód.” – Beyoncé i Jay-Z.

Znalezione obrazy dla zapytania Beyoncé Jay-Z

Źródło: https://www.leggo.it

 

Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points

Powiadom mnie o nowym komentarzu
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments