fbpx

W końcu jest – oficjalne otwarcie sklepu!

DSC07199

Z racji tego, że otrzymuję bardzo dużo pytań odnośnie do diet, treningów i szeroko pojętej współpracy ze mną postanowiłem otworzyć dział sklepu na swojej stronie. Właśnie go uruchomiłem i już znajdziecie tam kilka promocji, a dla tych, którym obiecałem zniżkę, oczywiście dotrzymam słowa i proszę o kontakt w wiadomości prywatnej – 30% na wszystkie produkty do końca października! Możecie również poczytać opinie, jakie wyrażają na mój temat moi podopieczni jak, sławni sportowcy i wiele innych osób.


Od innych trenerów wyróżniam się przede wszystkim tym, że nigdy nie narzucam swoim podopiecznym tego, co mają jeść, w jakich godzinach i ile, więc dieta jest przyjemna i polega tylko na zmianie nawyków żywieniowych. Nic im nie rozkazuję, tylko uczę racjonalnego żywienia, które przybliży ich do wyznaczonego celu oraz poprawi każdy aspekt ich życia-oprócz sylwetki, między innymi samopoczucie, cerę, zdrowie. To samo dotyczy treningów, jak i reszty. Członkowie mojej drużyny trenują, kiedy chcą, a ja tylko sugeruję, jak jest najlepiej i pokazuję, jak ja to robię.

A imprezy, alkohol, łakocie itd.? Oczywiście rozsądnie i z głową, ale wszystko jest dla ludzi! Właśnie brak spartańskiego rygoru powoduje to, że efektami cieszymy się bardzo długo i bez efektu jo jo. Jak widzisz można cieszyć się wymarzoną sylwetką, nie zapominając o ulubionych przyjemnościach. Wystarczy tylko trochę wiedzy, którą mogę Ci przekazać. Wiedz również, że wcale nie jestem przeciwnikiem ostrych treningów i rygorystycznych diet, natomiast droga jaką wybierzesz należy tylko od Ciebie!

Każdego traktuję bardzo indywidualnie, jeśli obiecuję sukces, to dotrzymuję słowa i jestem pewien, że będziecie zadowoleni ze współpracy ze mną. Ja również cieszę się z sukcesów każdego swojego swojego podopiecznego, których jest coraz więcej, bo osiągamy to razem, wspólną pracą, która przede wszystkim jest przyjemna i miła. Możesz zmienić swój styl życia już dziś i cieszyć się zdrową, zadbaną sylwetką jak ja i Ci, którzy już mi zaufali.

Zapraszam do współpracy i zadbaj o siebie już dziś! ;-)

https://adamkuncicki.pl/sklep/

Pragnę poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności.
Podziel się moim wpisem na Facebooku!
0 Points

Powiadom mnie o nowym komentarzu
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments