O mnie

fot_Pawel_Wolochowicz_20181212_12-00-45_J0A9202-EditJestem kulturystą naturalnym, dietetykiem, trenerem, blogerem i radnym, który walczy o prawa zwierząt i udowadnia, że ich torturowanie, czy zabijanie wcale nie musi mieć miejsca.

Urodziłem się w 1994 roku, sporty sylwetkowe fascynują mnie, od kiedy sięgam pamięcią. Już jak miałem 5-6 lat robiłem ćwiczenia z własnym obciążeniem ciała, a od 12 roku życia zacząłem regularne treningi na siłowni, na początku samymi sztangami, bez obciążenia.  Moje największe sukcesy w kulturystyce to Mistrzostwo Słowacji oraz Wicemistrzostwo Czech. Swoją przygodę z dietą roślinną zacząłem w 2015 roku, a w 100% weganinem jestem od początku 2016 r.

Media o mnie:

☑,,Pierwszy w Polsce wegański kulturysta.” – (wywiad dla Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego oraz okładka – kliknij i sprawdź)

☑,,Naoczny dowód na to, że do budowania mięśni nie są wcale niezbędne kurczaki, kurczaki i kurczaki.” – (wpis na Men’sHealth z okazji wygranej w Plebiscycie Męski Blog Roku 2016 – kliknij i sprawdź

☑,,Adam Kuncicki to nowa gwiazda fitnessu. 23-latek jest weganinem, któremu ten styl życia udaje się pogodzić z kulturystyką.” – (wpis na portalu Pudelek kliknij i sprawdź)

☑,,Adam to kulturysta-weganin. Jego blog to dziennik zawodnika sportów sylwetkowych, w którym opisuje proces trenowania siłowo na diecie roślinnej. Nowe, ciekawe spojrzenie na kwestię budowania umięśnionej sylwetki.” – (wpis na Men’sHealth z okazji wygranej w Plebiscycie Męski Blog Roku 2017 – kliknij i sprawdź)

,,Kulturysta, trener, bloger, miłośnik zwierząt i radny – najmłodszy w historii Prabut, a od niedawna także Osobowość Roku 2018 w plebiscycie „Dziennika Bałtyckiego”. – (wywiad dla gazety Kurier Powiatu Kwidzyńskiego i okładka oraz wpis na portalu Kwidzyn Nasze Miastokliknij i sprawdź)

☑,,Pierwszy w Polsce kulturysta-weganin, IV miejsce Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness 2018, bloger, zdobywca tytułu ,,Męskiego Bloga Roku” 2016 oraz 2017 magazynu Men’s Health a także trener z ogromnymi sukcesami swoich Podopiecznych.” – (wpis o ambasadorze firmy SiłaRoślin kliknij i sprawdź

☑,,Kulturysta weganin, bloger, aktywista. Aby wymienić tylko kilka osiągnięć Adama – IV miejsce Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness 2018, bloger, zdobywca tytułu ,,Męskiego Bloga Roku” 2016 oraz 2017 magazynu Men’s Health, a także trener personalny z licznymi sukcesami.” – (wpis o ambasadorze firmy ZmianyZmianykliknij i sprawdź)

☑,,Mit chudego weganina, co tylko w okularach siedzi nad książką został obalony.” – (wywiad dla telewizji TVP3 Łódźkliknij i sprawdź)

☑,,Jesteś naszym bohaterem, który pokazuje, że nawet jedząc same rośliny można mieć piękną sylwetkę i zdrowe ciało.” – (wywiad dla telewizji TVP3 Katowice kliknij i sprawdź)

☑,,Moim największym marzeniem jest to, abym nie stracił wiary. Chcę udowadniać, że da się odnosić sukcesy w najbardziej wymagających pod kątem odżywiania sportach sylwetkowych, będąc na diecie wegańskiej i ćwicząc naturalnie, i docierać z tym przesłaniem do jak największej liczby osób. Tym samym być motywacją do zmiany nawyków żywieniowych i codziennych wyborów dla innych ludzi. Wtedy będę żył spełniony i ze świadomością, że mam swój mały udział w zmienianiu świata na lepszy, robiąc to, co kocham.” – (wywiad Magazynu Vege kliknij i sprawdź)

☑,,Chcę udowodnić, że się da.” – (wywiad magazynu V-Mag i okładka – kliknij i sprawdź)

☑,,Obala stereotypy i jest ambasadorem zdrowia. Adam jest weganinem i na co dzień często odpowiada na pytania dotyczące tego jak bez mięsa zmienić swoją sylwetkę!” – (wywiad na portalu NaukaFitnessZdrowie kliknij i sprawdź)

☑,,Adam Kuncicki – Kulturysta na diecie roślinnej. Dzięki wiedzy i otwartemu umysłowi Adam pokazuję, że w sporcie gdzie dieta stanowi jeden z priorytetów, można osiągać niesamowite wyniki bez produktów odzwierzęcych.” – (wywiad portalu WeGang kliknij i sprawdź)

☑,,Pierwszy w Polsce kulturysta-weganin, bloger, zdobywca tytułu ,,Męskiego Bloga Roku” 2016 oraz 2017 magazynu Men’s Health a także trener z ogromnymi sukcesami swoich Podopiecznych.” – (wpis na portalu VeganSport kliknij i sprawdź)

☑,,Człowiek, który dosłownie obalił mity, że dieta roślinna to niedobory i brak białka! Adam Kuncicki to trener, kulturysta i w dodatku weganin!” – (wywiad na portalu 2VegeLovers kliknij i sprawdź)

☑,,Dobrze widzicie! Tak – Polska ma swojego wegańskiego kulturystę! Patrząc na zdjęcia Adama, możemy być z niego dumni.” – (wpis w magazynie V-Mag kliknij i sprawdź)